top of page
Paylas2.jpg

Hakkında

ODTÜ'de Kimya ve Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümlerinde aldığı eğitimlerden sonra iş hayatına web ve grafik tasarımcısı olarak başladı, ardından uzun yıllar çeşitli yaratıcı ajanslarda dijital proje yöneticisi olarak devam etti.
 

Modaya ve giyime olan tutkusu nedeniyle styling dersleri almaya başladı. 2014'te freelance stil ve alışveriş danışmanlığı ile kariyer değişimini başlattı. 2016'da moda tasarımcısı Emre Erdemoğlu'ndan aldığı Koleksiyon Planlama ve Oluşturma derslerinin ardından, hazırladığı erkek giyim koleksiyonu ile 2016 İzmir Moda Haftasının açılışını yaptı.
 

2021'de ortağı Duygu Erpak ile kendi kadın giyim markası "Gaia Stil"i kurarak en büyük hayallerinden birini gerçekleştirdi.
 

Tekstil sektöründe çalışma ve öğrenme açlığı asla bitmediğinden halen kendi giyim markasında "buyer", ihracat yapan bir tekstil firmasında ise "production merchandiser" olarak örme grubunda üretim ve iş geliştirme tarafında yer almaktadır. 
 

Hayal kurma konusundaki uzmanlığını, "hayallerini gerçeğe dönüştürme" konusundaki uzmanlığa dönüştürmek için var gücüyle araştırmaya, öğrenmeye ve deneyimlemeye devam etmektedir.
 

Ben Kimim?: Ben Kimim?
bottom of page